Cukierki rekalmowe z logiem firmy

Pracuję w firmie doradczej dla rolników. Zatrudniamy profesjonalnych doradców rolnych z zakresu produkcji rolnej i produkcji roślinnej. Maskotką naszej firmy jak można się  domyśleć jest zielona krówka. Logo firmy mamy również w kolorach zielonych. Nasza firma organizuje szkolenia, sympozja, demonstracje dla rolników. Parę razy w rok  organizujemy wystawy rolnicze, pokazy.

Cukierki reklamowe z  logo naszej firmy

słodkie krówki z logiem firmyNasza firma na wszystkich szkoleniach, prelekcjach, spotkaniach rolniczych i organizowanych wystawach stawia na promocje firmy. Promujemy naszą  firmę poprzez ulotki, czasopismo rolnicze, które wydajemy. Mamy też firmową maskotkę gumowo – plastikową krowę, którą można doić. Nasz dział marketingowy wpadł na pomysł żeby zamówić słodkie krówki z logiem firmy. Zamówiliśmy projekt opakowania, papierek krówek z naszym logo. Gdy już mieliśmy graficzny projekt poszukaliśmy firmę, która produkuje cukierki krówki. Krówki z dedykowanym nadrukiem doskonale sprawdzą się jako słodka wizytówka każdej firmy. Krówki z logo, które zamówiliśmy były wysokiej jakości i posiadały piękne opakowanie, dzięki któremu były wyjątkowym prezentem, gadżetem dla naszych klientów, rolników na szkoleniach i wszystkich odwiedzających nasze targi i dla miłośników słodkości. Krówki reklamowe okazały się pyszne, smakowały obłędnie, rozpływały się łagodnie po podniebieniu. Na wszystkich zorganizowanych szkoleniach, pokazach, wydarzeniach cieszyły się ogromną popularnością. Krówki z naszym logo były rozdawane nie tylko na różnych wydarzeniach, imprezach, szkoleniach ale także mieli je wszyscy nasi doradcy w biurach gminnych i powiatowych. Cukierki okazały się kapitalnym chwytem marketingowym.  Zamówiliśmy sporo cukierków, dostawa była naprawdę ekspresowa. Cukierki krówki lubią chyba prawie wszyscy: dzieci, młodzież i dorośli. Dlatego są idealnym nośnikiem reklamy firmy, wydarzenia, przedsięwzięcia. Mogą też promować imprezy, zbiórki na  szczytne cele. Słodycze reklamowe z logo mogą być skuteczną i tanią reklamą firmy. Ich dystrybucja jest prosta i nie wiąże się z wysokimi kosztami

Słodycze reklamowe z nadrukiem z powodzeniem sprawdzą się podczas spotkań biznesowych czy jako dodatek dla klientów w restauracjach i gabinetach fryzjerskich, restauracjach jako miły, słodki poczęstunek dla gości. Cukierki krówki z własnym nadrukiem są doskonałym przykładem na to, że warto zainwestować w tego rodzaju artykuł reklamowy. Nasza firma zainwestowała w cukierkową reklamę, bardzo się to  nam opłaciło.