Czy w Krakowie znajdę szkołę pływania?

Moje dziecko od urodzenia bardzo lubiło przebywać w wodzie. Po kąpieli w zasadzie nie mogłam wyciągnąć córeczki z wanny. Kiedy latem rozłożyłam mały, płytki basen ogrodowy przed domem, mogłaby ona spędzać w nim całe dnie. Bardzo chciałam, aby mogła zacząć uczęszczać na prawdziwy basen sportowy, który mieścił się w naszym mieście, ale bałam się jej puścić samej na tak głęboką wodę, dopóki nie nauczy się ona pływać. Nie pozostało mi więc nic innego, jak znaleźć miejsce, gdzie dzieci mogą uczyć się pływać pod okiem profesjonalnego trenera.

Zapisałam dziecko do szkoły pływania w Krakowie

szkoła pływania dla dzieci krakówOczywiście zależało mi na tym, aby był to profesjonalny i doświadczony trener, pod którego okiem mogłabym bez obaw pozostawić swoje dziecko. Porozmawiałam na ten temat z innymi mamami na placu zabaw. Okazało się, że jedna z nich może mi polecić odpowiednie miejsce, które zna z doświadczenia. Była to szkoła pływania dla dzieci Kraków to miejscowość, w której szkoła ta się znajduje. Zapewniła mnie ona, że pracują tam profesjonalni trenerzy, którzy są także ratownikami medycznymi, dlatego dzieciom nic nie grozi i są pod bardzo dobrą opieką. Szkoła ta organizuje lekcje pływania zarówno indywidualne, jak i grupowe już dla dzieci od drugiego roku życia. Dużym plusem jest także to, że lekcje pływania odbywają się tam siedem dni w tygodni, zarówno rano i wieczorem, dlatego bez problemu powinnam znaleźć taką grupę do której będę mogła zapisać swoje dziecko bez obaw o to, że nie będzie miał go kto zawieźć na basen. Zachęcona takimi pozytywnymi opiniami na temat tej szkoły pływania dla dzieci ze strony innej mamy, postanowiłam się dłużej nie wahać i jeszcze tego samego dnia zabrałam tam córkę i zapytałam się o szczegóły lekcji pływania. Niemal natychmiast przekonałam się, że jest to naprawdę bardzo dobre miejsce i zapisałam tutaj córkę na zajęcia pływania dla dzieci w odpowiedniej grupie wiekowej. Bardzo ucieszył mnie fakt, że lekcje pływania były tutaj dostępne w niskiej, przystępnej cenie.

Już po pierwszych zajęciach byłam przekonana, że podjęłam dobrą decyzję. Moje dziecko było bardzo zadowolone z tych zajęć i szybko nauczyło się pływać. Najważniejsze było dla mnie to, że ta szkoła pływania mieściła się blisko mojego miejsca zamieszkania i była otwarta od wczesnych godzin porannych. Teraz nie mam już problemu z tym, żeby puścić córkę samą na basen, ponieważ wiem, że umie pływać i gdyby coś się działo, na pewno sobie samodzielnie poradzi. Gdy moje drugie dziecko będzie na tyle duże, aby uczyć się pływać na pewno udam się tutaj ponownie.