Jak precyzyjnie wygiąć blachę?

Razem z bratem prowadzimy firmę w branży metalowej. Oboje skończyliśmy studia inżynierskie na Politechnice w Katowicach. Nie chcieliśmy pracować w firmie, korporacji bo mieliśmy swoje pomysły. Chcieliśmy być niezależni. Firma, którą założyliśmy kilka lat temu zaczęła się rozrastać, rozwijać w kilku kierunkach. Bardzo się z tego cieszyliśmy, bo wspólna  firma była naszym  marzeniem i sposobem na życie. Działamy w branży metalowej  czyli obróbki metalu i innych materiałów.

Precyzyjne wyginanie blach w naszej firmie

precyzyjne wyginanie blachy na wymiarNasza firma się szybko rozwijała, mieliśmy coraz więcej zamówień, zleceń. Do naszej oferty dodaliśmy też precyzyjne wyginanie blachy na wymiar. Było to laserowe cięcie blach.Dzięki niemu mogliśmy uzyskać dowolny kształt blachy. Gięcie blach robiliśmy na specjalnej maszynie czyli hydraulicznej prasie. Mieliśmy coraz więcej zamówień na gięcie blach. Gięcie blach to po prostu forma obróbki, która znajduje szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Dlatego zaczęliśmy robić tą usługę bo jest  najnowocześniejszą metodą formatowania blachy. Są bardzo różne metody gięcia blachy. My w swojej firmie stosujemy najczęściej: wyginanie, zwijanie, zaginanie, skręcanie i profilowanie. W tym tygodniu dostaliśmy zamówienie na wykonanie  z blachy zadaszeń do przystanków autobusowych w małych wioskach w naszej gminie. Zadaszenie miało być wykonane z blachy i odpowiednio, precyzyjnie wygięte. Zlecenie zajęło nam sporo czasu. Efekt końcowy był imponujący. To była świetna reklama naszej firmy, Dzięki temu zamówieniu nasza firma zyskała na popularności. Świetnie wyposażony park maszynowy pozwalał nam realizować profesjonalne usługi z zakresu gięcia blachy na nowoczesnej i precyzyjnej prasie krawędziowej. Potrafimy też wielokrotnie giąć detale, z metalu co jest nowością na rynku. Jesteśmy inicjatorami tej metody gięcia metali. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość, precyzję zleceń , bez względu na ich wymiar i zastosowanie.

Główną działalnością naszej firmy stało się ostatnio precyzyjne wyginanie blach. Mieliśmy miesięcznie kilkanaście zamówień, zleceń na te usługi. Bardo nas to cieszyło i satysfakcjonowało. Mieliśmy super sprzęt, maszyny do wyginania blach i robienia z nich różnych kształtów, przedmiotów, rzeczy do codziennego użytku. Naszym atutem jest też terminowość i rzetelność  wykonania usługi oraz otwarcie na współpracę. W tym roku mieliśmy tak dużo zamówień na wyginanie blachy, że musieliśmy zatrudnić więcej osób i dokupić maszyny. Jesteśmy bardzo dumni.