Kupno napinanego sufitu

Jakiś czas temu wzięliśmy się z mężem za budowę własnego domu. Już od wielu lat marzyła nam się taka własna nieruchomość, a teraz wreszcie mieliśmy szansę na to, aby nasze marzenie zrealizować. Oczywiście, jak można się spodziewać, w trakcie budowy i wykańczania wnętrz musieliśmy podjąć wiele bardzo ważnych decyzją. Jedną z nich było to, jakie chcemy mieć sufity w mieszkaniu. Przeanalizowaliśmy razem różne opcje. W końcu zdecydowaliśmy się na sufity napinane. Uznaliśmy, że takie rozwiązanie w naszym przypadku będzie zdecydowanie najlepsze.

Zalety wysokiej jakości napinanych sufitów

wysokiej jakości sufity napinaneDo takiego rozwiązania ostatecznie przekonała nas nasza przyjaciółka, która posiadała takie we własnym mieszkaniu i była z nich zadowolona. Byliśmy wcześniej u niej w mieszkaniu i stwierdziliśmy, że wysokiej jakości sufity napinane prezentują się naprawdę okazale, nowocześnie i elegancko. W dodatku dowiedzieliśmy się od niej, że takie suity są bardzo tanie i solidne. Nie chcąc tracić więcej czasu, jeszcze tego samego dnia udaliśmy się do siedziby poleconej przez nią firmy, która zajmowała się montażem oraz projektowaniem tego typu sufitów. Bardzo szybko przekonaliśmy się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Na miejscu trafiliśmy na bardzo dobrego fachowca, który dokładnie wytłumaczył nam, na czym polega technologia sufitów napinanych i jakie mamy możliwości w tym zakresie. Bardzo nam się spodobało rozwiązanie, które umożliwiało bezpośrednie podłączenie do sufitu oświetlenia LED. Dzięki temu rozwiązaniu całe wnętrze pomieszczenia miało zostać dobrze oświetlone, lekkim i delikatnym światłem, które nie jarzyło po oczach. Okazało się, że na całą instalację otrzymamy blisko piętnastoletnią gwarancję, a jej cena jest naprawdę bardzo niska, atrakcyjna. Zdecydowaliśmy się więc dłużej nie wahać i natychmiast podpisaliśmy z nimi umowę na wykonanie odpowiednich usług. Osobiście najbardziej zadowolona byłam z faktu, że mają oni bardzo szybkie terminy i już następnego dnia miał się pojawić u nas w domu fachowiec, który miał dokonać pomiarów.

Dla męża ważniejsze okazało się to, że mamy bardzo duży wybór różnych modeli sufitów i ich wariantów kolorystycznych. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na matowe sufity napinane w jasnych, neutralnych kolorach. Z tego co się jeszcze dowiedzieliśmy bardzo modne są obecnie sufity napinane błyszczące i spersonalizowane z własnymi grafikami. Obecnie polecamy takie rozwiązanie wszystkim niezdecydowanym osobom, ponieważ takie sufity wyglądają naprawdę pięknie.