Kupno pięknych róż z mydła

Na co dzień cenię sobie dbałość o swoje zdrowie i urodę. Jednakże wychodzę z założenia, że nie ma sensu przepłacać za drogie zabiegi w SPA, skoro podobny relaks można osiągnąć w domowym zaciszu. Wystarczy tylko kupić odpowiednie kosmetyki. Ostatnio wybrałam się do drogerii, żeby poszukać takich produktów. Niemal od razu po przyjściu do drogerii w oczy rzuciło mi się coś, czego jeszcze nigdy wcześniej nie widziałam. Od razu zapytałam o ten produkt zaprzyjaźnioną sprzedawczynię.

Potrzebowałam pięknych róż z mydła

piękne róże z mydłaOkazało się, że jest to mydło, które zostało ręcznie uformowane w kształt kwiatu róży. Bardzo mi się ono spodobało i byłam przekonana, że na pewno przyda mi się przy wieczornych kąpielach. Tym bardziej, że sprzedawczyni potwierdziła, że jest to produkt wysokojakościowy i rekomendowany przez wielu klientów. Jak się dowiedziałam, piękne róże z mydła zostały wykonane w stu procentach z roślinnych składników. Był więc to produkt odpowiedni dla wegan, co nie było dla mnie bez znaczenia. W ich produkcji użyto także naturalnych olejków eterycznych o zapachu róży, dzięki czemu ich delikatny, kwiatowy zapach unosił się od razu po rozpakowaniu mydła. Wprost nie mogłam uwierzyć w to, że takie piękne, ręcznie robione mydło jest takie takie. Zdecydowałam się więc dłużej nie wahać i natychmiast zakupiłam kilka sztuk. Jedną z nich otworzyłam jeszcze tego samego dnia, zaraz po powrocie do mieszkania. Poszłam się wykąpać i wykorzystałam to mydło w kształcie róży. Przyznam szczerze, że byłam naprawdę bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że mydło okazało się delikatne dla skóry. Świetnie się rozpuszczało i bardzo dobrze się mydliło. Po użyciu tego mydła skóra była niezwykle gładka i czysta. W dodatku delikatny różany zapach pozostawał na niej na bardzo długo. Kilkanaście dni później spotkałam się z moją przyjaciółką z dzieciństwa, z którą porozmawiałam na ten temat. Okazało się, że ona również często kupuje sobie mydło w kształcie kwiatów róż i jest z niego bardzo zadowolona.

Zwróciła ona moją uwagę na fakt, że takie mydło może pełnić także funkcję dekoracyjną. Wygląda ono bardzo ładnie, szczególnie jeśli kupi się kilkanaście sztuk i na przykład wykona specjalny mydlany box prezentowy. Od tego momentu stałam się bardzo częstą klientką tej drogerii i kupuje tam te róże z mydła, które w dodatku są dostępne w wielu różnych wariantach kolorystycznych, które bardzo mi się podobają. Takie produkty wybieram również na prezenty dla moich przyjaciół i rodziny. Duże róże mydlane są świetnym prezentem dla osób w każdym wieku.