Najwygodniejszy sposób przedłużania włosów

Najwygodniejszy sposób przedłużania włosów

Obecnie w salonach fryzjerskich możemy przebierać wśród metod przedłużania włosów. Niegdyś nie było ich tak dużo, jak obecnie, jednak nowoczesne metody przedłużania wcale nie oznaczają, że skoro są najnowsze to na pewno są najlepsze. Wszystko bowiem zależy od tego, jakie masz pod tym względem oczekiwania. Może się bowiem okazać, że jedna z starszych metod będzie dla nas najodpowiedniejsza.

Przedłużanie włosów metoda clip in

włosy naturalne doczepiane clip inZe względu na panującą od paru ładnych lat modę na noszenie długich włosów coraz więcej kobiet zaczęło się decydować na ich przedłużanie. Poskutkowało to powstaniem wielu nowych metod przedłużania, które nie obciążają włosów i które sprawiają, że efekt jest bardzo naturalny, a łączenia włosów niewidoczne. Zanim jednak zdecydujemy się na wizytę u fryzjera warto się najpierw zastanowić, czy naprawdę jej potrzebujemy. Oczywiście perspektywa przedłużenia włosów „na stałe” wydaje się kusząca, bo mamy je na głowie cały czas i nie trzeba ich ściągać i zakładać co chwile. Jednakże ma to swoje także minusy. Przede wszystkim włosy szybciej się niszczą i wymagają od nas sporej pielęgnacji. Nie wspominając już o czekaniu, aż włosy wyschną ponieważ jest niewskazane suszenie ich suszarką, czy ciągłym ich rozczesywaniu. Długie włosy potrafią bardzo przeszkadzać w codziennych, domowych czynnościach. Dlatego jeśli nie jesteś do tego przyzwyczajona na początek najlepszym wyborem mogą okazać się włosy naturalne doczepiane clip in bowiem to one paradoksalnie okazują się być najwygodniejsze. Przede wszystkim proces ich zakładania jest banalnie prosty i już po paru razach jesteśmy w stanie założyć takie włosy w krócej niż trzy minuty! Nie nosząc ich po domu nie przeszkadzają nam one ani podczas spania, ani podczas sprzątania. Nie musimy ich także myć codziennie tak, jak to często czynimy z naszymi włosami. Przez wzgląd na to, że nie nosimy ich cały czas, takie włosy też znacznie wolniej się psują, więc tym samym posłużą nam przez znacznie dłuższy czas, aniżeli gdybyśmy zastosowały trwałą metodę przedłużania. 

Kupując zatem włosy naturalne do przedłużania metodą clip in eliminujemy tym samym wszystkie wady wiążące się z przedłużaniem włosów, a pozostają z nami jedynie zalety. Co więcej kolejną zaletą tego sposobu przedłużania jest to, że nie obciążamy na co dzień naszych włosów noszeniem tych przedłużanych. Metoda clip in pozwala nam również zaoszczędzić sporo pieniędzy z racji tego, że nie wymaga od nas wizyty u fryzjera. Poza tym jest tak popularną metodą, że bez problemu znajdziemy naturalne włosy w naszym odcieniu.