Niezapomniane wesele w mieście Ząbki

Niezapomniane wesele w mieście Ząbki

Sale bankietowe w Ząbkach, charakteryzują się wyjątkową elegancją i wyszukanym wystrojem. To popularna lokalizacja, którą mogą polecić pary młode, organizujące śluby na dużą liczbę gości. Znajdziemy tu zarówno hotele z salą weselną, domy weselne, jak i elegancie sale bankietowe z miłą i profesjonalną obsługą. Ślub w Ząbkach to bardzo dobry pomysł, jeśli chcemy mieć wszystko w jednym miejscu: ślub kościelny, salę weselną i sesje zdjęciową. Jeśli upatrzyliśmy sobie obiekt na ślub, otrzymamy fachową poradę i niezbędną pomoc przy organizacji.

Klimatyczne sale weselne w Ząbkach

wesele ząbkiCoraz więcej par młodych chce, by ich wesele miało nietuzinkowy, niepowtarzalny charakter. Liczy się nie tylko perfekcyjny wystrój sali, kameralne dodatki, jak świece, lampiony i świeże kwiaty, ale też całokształt, który musi posiadać to magiczne „coś”. Zbliżająca się wielkimi krokami uroczystość zaślubin, pociąga za sobą konieczność rezerwacji sali weselnej. Dlatego popularne, klimatyczne wnętrza są w pierwszej kolejności rezerwowane. Na wesele Ząbki – tutejsze sale bankietowe, mają do zaoferowania zawsze coś więcej, niż pięknie udekorowany parkiet. Tą wartością dodaną może być oczywiście przyjemna, pomocna obsługa, kelnerzy w eleganckich, wyszukanych strojach, niecodzienna dekoracja sali. Ważne, aby znaleźć cechy, które wyróżnią naszą salę od pozostałych. Niezwykły klimat oferują pałacowe wnętrza w eleganckim, zabytkowym stylu. Tu każda panna młoda będzie się prezentowała niczym bajkowa księżniczka. Jeśli dbamy o wszystkie szczegóły uroczystości, w takich wnętrzach, przy tak niezwykłej oprawie architektonicznej, ślub będzie na pewno wielkim wydarzeniem dla wszystkich uczestników. Przed wjazdem powitają nas pięknie podświetlone elewacje, które zachwycać będą przez całą noc. W pobliskim ogrodzie każdy z gości odnajdzie ustronne miejsce na spacer i rozmowę. Również możliwość wykonania sesji fotograficznej w takiej oprawie, jest bezcennym elementem uroczystości. Dodatkowo możliwość noclegu na miejscu, należy zaliczyć do pozytywnych cech obiektu.

W Ząbkach zorganizujemy klimatyczne wesele z łatwym dojazdem z Warszawy i innych miejscowości. Jest to dobrze zorganizowana baza logistyczna z popularnymi miejscami na śluby dla różnej liczby gości. Niewielkie, kameralne wesela, około 50 osób można zorganizować w mniejszej sali. Wesela d 100 osób w średniej. Największe wesela, powyżej 200 osób wymagają dużej bazy noclegowej. Istnieje możliwość organizacji ślubu w plenerze, w pięknym ogrodzie, w namiocie weselnym.