Nowoczesna metoda liftingu

Nowoczesna metoda liftingu

Dziś nie musimy już decydować się na kosztowne i bolesne operacje plastyczne, jeśli chcemy coś poprawić w swoim ciele ponieważ w dobie rozwijającej się technologii możemy korzystać z multum zabiegów, które obecnie przeprowadza się bezinwazyjnie i co najważniejsze – bez użycia skalpela. Jednym z tych najpopularniejszych jest lifting.

Bezinwazyjne liftingi twarzy

lifting bez skalpela - LublinKażdy chyba marzy o tym, aby zatrzymać procesy starzenia się naszego ciała. O ile sam eliksir młodości znany nam z bajek jeszcze w świecie rzeczywistym nie istnieje, o tyle możemy jednak powstrzymać nasze starzenie się, a nawet sprawić, aby nasze ciało wyglądało na młodsze. Niegdyś w tym celu korzystało się z operacji plastycznych, które jednak wiązały się z ryzykiem powikłań, a także długą rekonwalescencją i oczywiście z dużą ilością pieniędzy, jakie musieliśmy na takowe przeznaczyć. Na szczęście już nie musimy się na nie decydować albowiem od jakiegoś czasu mamy dostępną na rynku alternatywę, jaką jest lifting bez skalpela – Lublin posiada kliniki w których możemy skorzystać z zabiegów mających na celu odmłodzić naszą cerę w sposób bezpieczny i bezinwazyjny. Tego typu liftingi przeprowadza się najczęściej za pomocą fal radiowych o różnych częstotliwościach, których zadaniem jest przeniknąć do głębszych warstw tkanek podskórnych w celu pobudzenia naszego ciała do zwiększonej produkcji kolagenu. To właśnie kolagen jest odpowiedzialny w głównej mierze za jędrność naszej skóry, a niestety z biegiem lat nasz organizm zaczyna go produkować coraz mniej, co prowadzi do powstawania zmarszczek. Ogromną zaletą liftingów przeprowadzanych w ten sposób jest przede wszystkim to, że nie wstrzykujemy do naszej skóry żadnych obcych substancji, lecz jedynie wspomagamy ciało do tego, aby samodzielnie produkowało kolagen, który i tak naturalnie w nim występuje. Można zatem powiedzieć, że dzięki taki lifting sprawia, że nasze ciało odmładza się prawie samodzielnie. Za sprawą zabiegów liftingujących możemy jednak nie tylko wygładzić nasze zmarszczki, ale tym samym ujędrnić skórę, jak i również podnieść owal twarzy.

Liftingi przeprowadzane za pomocą fal radiowych mogą przynieść jeszcze więcej korzyści. Za ich pomocą zredukujemy również tzw. chomiki oraz kurze łapki, poprawimy strukturę skóry, a także zmniejszymy zatrzymywanie się wody. Ponadto zabiegi poprawiają miejscowe ukrwienie, stymulują drenaż limfatyczny, zwiększają dotlenienie oraz odżywienie naszej skóry oraz zwiększają elastyczność tkanki łącznej skóry. Można powiedzieć zatem, że dzisiejsze zabiegi oferują znacznie więcej niż te sprzed lat przeprowadzane z użyciem skalpela.