Poszukiwania dobrego blacharza samochodowego

Poszukiwania dobrego blacharza samochodowego

Mam prawo jazdy już od dłuższego czasu, ale do renomy idealnego kierowcy jeszcze sporo mi brakuje. Po drogach poruszam się bardzo sprawnie i bez problemu, ale parkowanie i ciasne wyjazdy często sprawiają mi lekkie trudności. W ten sposób już kilkukrotnie uderzyłam w jakiś słupek lub zahaczyłam blachą o wysoki krawężnik. Za każdym razem samochód miał coraz większe ślady po moim nieudolnym parkowaniu. Postanowiłam w końcu udać się do blacharza, żeby naprawił moje auto bo zaczynało wyglądać nieestetycznie. 

Gdzie znajdę blacharza samochodowego w Bydgoszczy?

dobry blacharz samochodowy w bydgoszczyDo tej pory nie interesowałam się tematem blacharstwa i mechaniki samochodowej w moim mieście, ponieważ moje auto jeździło bezproblemowo. Ponieważ nie wiedziałam na jakiej zasadzie ocenić, czy dany blacharz jest kimś godnym zaufanie, który profesjonalnie naprawi mój poobijany samochód postanowiłam zapytać znajomego czy wie, gdzie przyjmuje jakiś dobry blacharz samochodowy w bydgoszczy. Znajomy polecił mi zaufany warsztat blacharski. Powiedział, że jest to firma godna zaufania. Pracują tam bardzo dobrzy fachowcy, którzy rzetelnie podchodzą do tematu swojej pracy. Udałam się tam z moim samochodem. Na miejscu blacharz bardzo fachowo obejrzał moje auto. Powiedział, że wgłębienia rzeczywiście są głębokie, ale najważniejsze że żadna część w środku samochodu nie została uszkodzona. Blacharz od razu zabrał się do pracy. Rozgrzał odpowiednim, profesjonalnym sprzętem uszkodzone części blachy samochodowej i zaczął odpowiednio formować, żeby nie wyglądały na naprawiane. Na końcu wyczyścił samochód oraz polakierował newralgiczne miejsca. Cała usługa poszła mu bardzo szybko i sprawnie. Na zakończenie przyjrzałam się efektom jego pracy. Mój samochód nabrał nowego blasku i kolorytu. Po bardzo głębokich wgłębieniach nie było ani śladu. W dodatku cena za usługę nie była zbyt wysoka. Bardzo się cieszę, że znajomy polecił mi tak dobry zakład blacharski w okolicy.

Po powrocie do domu wystawiłam temu blacharzowi bardzo dobre opinie. Napisałam, że zakład jest bardzo profesjonalny. Pracownicy działają sprawnie, bazują na fachowym sprzęcie a ceny za ich usługi są niskie i przystępne. Byłam bardzo zadowolona z ich usług, również dlatego że drobne naprawy wykonują od ręki. W moim samochodzie bardzo dobrze poradzili sobie z dużymi i zaniedbanymi wgłębieniami. W dodatku mają szeroką ofertę i zajmują się nie tylko blacharstwem, ale także lakierowaniem i innymi drobnymi naprawami samochodowymi. Jest to zdecydowanie najlepszy zakład blacharski w Bydgoszczy. Byłam bardzo zadowolona z ich usług.

Close Menu