Potrzebowałam łóżka domku dla dziecka

Potrzebowałam łóżka domku dla dziecka

Moja starsza córka ma kilka lat. Ostatnio zaczęliśmy spodziewać się z mężem drugiego dziecka. Ponieważ nie mamy takich warunków mieszkaniowych, aby każde dziecko miało swój pokój, musieliśmy tak urządzić pokój starszej córki, żeby zmieściło się w nim dwoje dzieci. Akurat córeczka wyrastała ze swojego łóżka, dlatego stwierdziliśmy, że przy okazji kupimy jej nowe. Zapytaliśmy ją jakie łóżko by chciała dostać. Od razu stwierdziła, że najbardziej chce dostać łóżko domek. Postanowiliśmy z mężem takiego poszukać.

Kupno łóżka domku dla dziecka

łóżko domek dla dzieckaZależało nam z mężem na tym, aby łóżko dla naszego dziecka było solidne i wytrzymałe. Chcieliśmy, aby wytrzymało co najmniej kilka lat zanim córka z niego wyrośnie. Poszukiwania odpowiedniego łóżeczka rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: łóżko domek dla dziecka, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć to, czego potrzebowaliśmy. Było to duże i solidne łóżeczko w stylu domku. Wykonane było z solidnego, litego drewna pomalowanego ekologicznym lakierem, który nie zawiera chemicznych dodatków i jest dopuszczony do kontaktu z przedmiotami, które mają wykorzystanie z artykułami i zabawkami przeznaczonymi dla dzieci. Łóżko wyglądało na bardzo praktyczne i komfortowe. Posiadało pojemną, wysuwaną skrzynię na pościel oraz zaczepy do tego, aby powiesić na jego daszku woalkę albo baldachim. Łóżko domek posiadało specjalne zabezpieczenie w postaci szczebelków, aby dziecko było odpowiednio zabezpieczone przed wypadnięciem. Te szczebelki można była również wymontować, kiedy dziecko będzie starsze, aby nie przeszkadzały. Wybrane przez nas łóżko było przeznaczone do samodzielnego montażu, ale wszelkie śruby i kołki przeznaczone do montażu były dołączone do zestawu. Nie było więc to większym problemem. Łóżko domek miało dość dużą wytrzymałość i obciążenie, a także miejsce na głęboki i miękki materac. Było łatwo dostępne w niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku, dlatego od razu zdecydowaliśmy się je zamówić.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Łóżko domek okazało się bardzo proste w montażu i świetnie pasowało do wystroju dziecięcego pokoju. Było bardzo solidne, a sęki drewna były odpowiednio wyszlifowane, tak aby dziecko nie mogło zrobić sobie krzywdy ani wbić drzazgi w ciało. Łóżko domek posiadało dwu spadzisty dach, ale było tak skonstruowane że można je było postawić w dowolnym miejscu pokoju, także dosunąć bezpośrednio do ściany lub postawić je w narożniku.