Potrzebowałam pomocy prawnika przy rozwodzie

Mój mąż kilka lat temu wyjechał za granicę do pracy. Od początku mi się to nie podobało, ale on groził mi, że nie mam prawa mu zabraniać. Przez ten czas moja miłość do niego dosłownie „wyparowała”. Mąż rzadko się do mnie odzywał i nigdy nie przyjechał chociażby na weekend, dlatego zdecydowałam, że się z nim rozwiodę. Dla mnie takie małżeństwo było fikcją prawną, a nie chciałam trwać w takiej fikcji. Kiedy powiedziałam o rozwodzie całkiem zerwał on ze mną kontakt. Nie wiedziałam przez to, jak załatwić formalności.

Wybrałam najlepszego prawnika od rozwodów

prawnik - rozwód w szczeciniePożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce. Wtedy ona powiedziała, że w takiej sytuacji przydałby mi się prawnik – Rozwód w Szczecinie można uzyskać stosunkowo szybko, jednak dobrze aby zajął się tym świetny prawnik, który pomoże mi przy wszystkich formalnościach. Postanowiłam pójść za jej dobrą radą i jeszcze tego samego dnia rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniej osoby. Niemal natychmiast znalazłam prawnika, który był mi w stanie pomóc z załatwieniem wszystkich dokumentów. Swoim klientom oferował on zarówno jednorazową pomoc, na przykład związaną z napisaniem pozwu rozwodowego i skierowaniu go do odpowiedniego sądu, jak i poprowadzenie całej sprawy rozwodowej w tym reprezentowanie w sądzie podczas rozpraw. Ja osobiście zdecydowałam się na to drugie rozwiązanie, ponieważ chciałam aby prawnik pomagał mi na każdym etapie sprawy rozwodowej i jak najbardziej odciążył mnie on wszystkich formalności. W międzyczasie dowiedziałam się, że posiada on doświadczenie zarówno w sprawach rozwodowych bez orzekania o winie, jak i za obopólną winą lub wyłączną winą jednego z małżonka. Dzięki temu miałam stuprocentową pewność, że jest on bardzo dobrym specjalistą, który będzie mógł mi doradzić najlepsze rozwiązanie. I to pomimo tego, że kontakt z moim mężem był ograniczony i już samo to powodowało, że na pierwszy rzut oka rozwód mógł być trudniejszy. Tak się na szczęście nie stało, a ja już po kilku miesiącach mogłam się cieszyć ponownym statusem singielki.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć kontakt do tak dobrego prawnika od rozwodów. Prawnik ten okazał się naprawdę wysoko wykwalifikowany i godny zaufania. Zadbał o to, aby wszystko zakończyć szybko i sprawnie. Nie wahał się również w kwestii pomocy przy ustaleniu adresu mojego już teraz byłego męża, co okazało się konieczne do tego, aby móc wnieść sprawę o rozwód do sądu. Świetnie przygotował mnie do rozprawy sądowej, co było dla mnie jego dodatkowym atutem. Jestem zadowolona.