Rolety dzień noc zastąpią firanki

Rolety dzień noc zastąpią firanki

Nowoczesne rozwiązanie w zakresie dekoracji wnętrz nie tylko potrafią dodać nowego blasku wnętrzom, ale mogą być również bardzo funkcjonalne. Jeśli chodzi o udekorowanie okien to w ostatnim czasie coraz modniejsze są rolety dzień noc. Mają one wiele funkcji. Potrafią bardzo dobrze zaciemnić pomieszczenie i zmniejszyć nagrzewanie się pokoi w słoneczne dni. Doskonale zastępują one również klasyczne firanki, bo w oknach z takimi roletami już się ich nie wiesza. Są regulowane, ale nie zmieniają swojego położenia w oknach.

Nowoczesną roletę można zamówić na wymiar

nowoczesne rolety dzień noc w gdyniRolety dzień noc wyglądają trochę jak firanka a trochę jak roleta. Składają się one z naprzemiennie umieszczonych szerokich pasków materiałowych. Paski są przeźroczyste oraz takie, które nie przepuszczają światła dziennego. Kiedy chcemy zaciemnić pomieszczenie wystarczy przesunąć za pomocą sznurka ciemny materiał na jasny. Jest to przemyślane w taki sposób, że zaciemnienie pomieszczenia trwa dosłownie chwilę. Nowoczesne rolety dzień noc w Gdyni zamawia się na wymiar. Kupowanie uniwersalnych rolet w supermarkecie mija się z celem, ponieważ trudno je dopasować do wymiarów okien. Rolety wykonane na zamówienie będą idealnie dopasowane, bo zaprojektowane zostaną pod konkretne wymiary każdego z okien. Kupienie gotowych rolet uniwersalnych wcale nie wychodzi też lepiej cenowo od kupienia rolet robionych na zamówienie. Trzeba liczyć, że koszt jednej rolety wyniesie około kilkudziesięciu złotych. Na rolety otrzymuje się z reguły roczną gwarancję. Jeśli w tym czasie cokolwiek niepokojącego dzieje się z roletami to można zawsze zgłosić się do firmy, która je montowała. Jeśli kupimy rolety uniwersalne to w przypadku jakiejś awarii jesteśmy zdani sami na siebie. Trzeba wówczas we własnym zakresie zdemontować rolety i dostarczyć je do punktu, w którym się je zakupiło. W dzisiejszych czasach nowoczesny wystrój wnętrz to już zupełnie coś innego, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Coraz częściej firanki zastępuje się właśnie nowoczesnymi roletami, które spełniają tą funkcję doskonale.

Dla szukających inspiracji do nowoczesnego wystroju wnętrz polecamy rolety dzień noc. Świetnie spisują się jako wystrój okienny, ale spełniają również funkcję rolet przyciemniających wnętrza. Latem świetnie sprawdzą się jako sposób na ograniczenie dopływu promieni słonecznych. Takie rolety można zamówić bezpośrednio u producenta. Zrobione zostaną wówczas pod konkretny wymiar. Niewielkie koszty takich rolet sprawiają, że są one coraz częściej wybierane przez klientów.

Close Menu