Różnorodność modeli wiertarek Milwaukee

Różnorodność modeli wiertarek Milwaukee

Milwaukee Electric Tool to globalny producent elektronarzędzi, narzędzi ręcznych i akcesoriów. Głównym celem polityki firmy jest nastawienie na najwyższą jakość swoich urządzeń. Wiąże się to z prowadzeniem własnych prac badawczych w oparciu o firmowe centrum badawcze. Narzędzia marki Milwaukee nie tylko spełniają najwyższe normy ale same wyznaczają nowe, najwyższe standardy. Wśród 500 proponowanych narzędzi dużą i zróżnicowaną grupę stanowią wiertarki Milwaukee. Są to urządzenia przewodowe i bezprzewodowe o różnych parametrach technicznych i funkcjonalności. Do swoich wiertarek firma oferuje pełną gamę wierteł do wykonywania prac w najcięższych warunkach materiałowych jak stal, granit lub beton.

Innowacyjne rozwiązania w wiertarkach Milwaukee

wiertarka milwaukeeWiertarka to podstawowe narzędzie używane podczas prac budowlanych, remontowych i naprawczych. Jest to sprzęt najpowszechniej wykorzystywany zarówno przez profesjonalistów jak i hobbystów. Dlatego też firma Milwaukee stworzyła linie wszechstronnych wiertarek bezprzewodowych i przewodowych. Podstawową ich cechą jest ergonomiczna budowa pozwalająca na ” lekkie ” trzymanie w ręku oraz na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. W przypadku wiertarek bezprzewodowych na uwagę zasługuje bezszczotkowy silnik POWERSTATE™ zaprojektowany przez Milwaukee. Jego żywotność jest 10 krotnie wyższa niż tradycyjnych silników szczotkowych dając przy tym siłę o 60 % większą. Są one zasilane z baterii REDLITHIUM-ION™ o napięciu 12V- M12 i 18V-M18. To jednolity dla Milwaukee system bateryjny. Akumulatory charakteryzują się długą pracą i wytrzymałością obudowy. Wszystkie wiertarki Milwaukee posiadają zabezpieczenia w postaci sprzęgła w przypadku zakleszczenia wiertła. Chroni ono użytkownika przed kontuzją oraz samo urządzenie przed zniszczeniem. Wiertarki przewodowe Milwaukee to kombinacja nieprzezwyciężalnych osiągów w wierceniu. Możliwości takie uzyskuje się poprzez kombinację optymalnej prędkości wiercenia z mocą silnika urządzenia. Wszystkie wiertarki cechuje łagodny rozruch aby dokładnie rozpocząć wiercenie / dłutowanie. Regulowana jest też energia udaru dla wiercenia w delikatnych materiałach. Wiertarki Milwaukee posiadają funkcję zmiany kierunku obrotów. Ważny atut to niski poziom wibracji urządzenia dzięki opracowanemu własnemu systemowi firmy Milwaukee. Ciekawym wariantem są młotowiertarki z pionowym ułożeniem silnika, co gwarantuje znaczne zmniejszenie rozmiarów i umożliwia pracę w trudno dostępnych miejscach. Każda wiertarka Milwaukee posiada swoje własne źródło światła.  Wszystkie dostępne w ofercie wiertarki widnieją wraz z opisem na stronie internetowej firmy Milwaukee.

Wiertarki oraz inne elektronarzędzia Milwaukee produkowane są z wyjątkową dbałością o jakość. Dopracowane są wszystkie elementy mechaniczne aż po wagę, rozmiar i kształt urządzenia. Użycie elementów elektronicznych i cyfrowych czyni z tych produktów narzędzia zasługujące na miano wiertarek XXI wieku. Jeżeli dorzucimy do pakiet akcesoriów oferowanych przez Milwaukee Electric Tool to otrzymamy w pełni kompleksowy produkt zaspokajający najwyższe wymagania fachowców. Piony konstruktorskie firmy pracują wyłącznie pod kątem potrzeb użytkowników. Dlatego też są to narzędzia, które ” pasują do ręki ” , a praca z nimi to pewność dobrze wykonanego zadania.