Szkło zabezpieczające szybkę

Szkło zabezpieczające szybkę

 

Tęsknie za czasami, kiedy nie było smartfonów, tylko zwykłe, sporych rozmiarów, masywne telefony komórkowe. Wtedy te telefony były odporne na wszystko, pamiętam, że mój stary telefon przetrwał w dobrym stanie bardzo wiele lat. A teraz… szkoda gadać. Upadnie taki telefon na ziemię z niewielkiej nawet wysokości i przy sporym pechy będzie się nadawał tylko do śmieci. Albo do naprawy, która potrafi słono kosztować. Już kilka razy przydarzyły mi się takie nieszczęśliwe wypadki, jeden telefon, całkiem nowy, był do wyrzucenia, kolejny używałam z coraz bardziej potłuczoną szybką.

Ochronne szkło na telefon

twarde szkło hartowane huawei p30 proPostanowiłam w końcu wymienić mój telefon na nowy, miałam już dość pytań, czy gwoździe wbijałam moim starym gruchotem. Przysługiwała mi wymiana telefonu u mojego operatora już od dłuższego czasu, ale dopiero, kiedy nie mogłam napisać sms-a, a kiedy czegoś szukałam w internecie, musiałam używać wyszukiwania głosowego, doszłam do wniosku, że nadeszła pora na nowy telefon. Już od dłuższego czasu wiedziałam, że kiedy przyjdzie pora na wymianę telefonu, zdecyduję się Huawei.  Uważam, że jest to bardzo dobra jakość w przystępnej cenie. Tak więc poszłam i kupiłam nowiutki Huawei. Byłam bardzo zadowolona. Wiedziałam jednak też, że niemalże w chwili zakupu telefonu kupię również odpowiednie dla niego zabezpieczenie, a przynajmniej szkło na ekran dotykowy. Od razu po wyjściu z punktu operatora skierowałam się więc do punku z akcesoriami telefonicznymi i kupiłam w pierwszej kolejności twarde szkło hartowane Huawei P30 Pro, bo właśnie  na ten model telefonu się zdecydowałam. Miły sprzedawca nakleił mi od razu profesjonalnie przykleił szkło na szybkę. Od razu poczułam się bezpiecznie. Teraz już wiem, że żaden upadek mojemu telefonowi nie będzie straszny! Co za ulga… Kupiłam też ładne etui. Co prawda nie byłam pewna, czy etui również potrzebuję, ale było takie śmieszne z króliczkiem, że nie mogłam mu się oprzeć. Teraz już mój telefon jest całkiem bezpieczny, mam więc nadzieję, że nie zepsuje się sam z siebie dokładnie w dniu wygaśnięcia gwarancji.

Każdy użytkownik smartfona powinien pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu swojego telefonu. Etui może nie jest koniecznością, aczkolwiek na pewno się przydaje. Jednak szybka jest nieodzowna, bowiem ekrany we współczesnych smartfonach są bardzo delikatne, natomiast szybka pomaga ochronić je przed następstwami różnych nieszczęśliwszych wypadków oraz upadków z małej i dużej wysokości. Nie jest to duży wydatek, a pozwala oszczędzić w razie czego sporo pieniędzy.