Tani ślubny kamerzysta

Tani ślubny kamerzysta

Nasze wesele planowaliśmy bardzo szczegółowo. Zaczęliśmy przygotowania rok wcześniej, od razu po zaręczynach. Bardzo chciałam, aby wszystko wypadło perfekcyjnie. Zaplanowaliśmy przyjęcie na świeżym powietrzu, w pięknym pałacyku w naszym mieście. Ślub miał się odbyć w pobliskim starym kościele na starówce. Wynajęliśmy również wspaniałą limuzynę, która miała zawieźć nas do ślubu. Nie chcieliśmy tradycyjnej weselnej kapeli, zależało nam na czymś bardziej eleganckim i z tego względu zarezerwowaliśmy zespół grający jazz, ale również bardziej popularne kawałki.

Weselny kamerzysta w Warszawie

Kamerzysta na wesele warszawaZdjęcia mieli nam robić nasi przyjaciele, którzy niedawno otworzyli firmę oferująca właśnie robienie zdjęć na ślubach. Nie musieliśmy za to nic płacić, ponieważ sami zaoferowali się, że zrobią dla nas zdjęcia w prezencie ślubnych. I rzeczywiście, jakiś czas po ślubie dostaliśmy album z naprawdę pięknym zdjęciami. Jesteśmy szczęściarzami, że mamy takich ekstra przyjaciół. Zależało nam również na filmie z wesela. Planowaliśmy każdemu z gości wręczyć po weselu taki pamiątkowy film, a i sami chcieliśmy mieć piękną pamiątkę z tych szczęśliwych chwil. Szukaliśmy w ogłoszeniach ogłoszenia o treści: „kamerzysta na wesele Warszawa„, znaleźliśmy całkiem wielu kamerzystów. Wybraliśmy takich, którzy cieszyli się najlepszymi opiniami i których fragmenty filmów najbardziej przypadły nam do gustu i zaczęliśmy ich obdzwaniać. Okazało się, że większość z nich ma już zajęty termin w dniu naszego ślubu. Zaczynaliśmy się coraz bardziej martwić. Bardzo zależało nam bowiem na pamiątkowym filmie. W końcu jednak, wykorzystując nasze znajomości, udało nam się znaleźć bardzo dobrego kamerzystę. Mieliśmy trochę stresu z tą sprawą, ale ostatecznie wszystko dobrze wyszło, bo mieliśmy chyba najlepszego kamerzystę, jakiego mogliśmy sobie wymarzyć. Samodzielnie zmontował nasz film weselny, dodał do tego idealnie pasująca muzykę, wyszedł film niemalże oskarowy. Byliśmy zachwyceni. A muszę przyznać, że wcale nie zapłaciliśmy drogo.

Film ze ślubu jest marzeniem wielu par młodych. Na rynku jest całkiem wiele firm oferujących usługę przygotowania ślubnego filmu, jednak należy pamiętać o tym, że najlepsi mogą być już zarezerwowani, więc kamerzystów trzeba rezerwować z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zwiększa się nasza szansa na wspaniały ślubny film, który będzie stanowił cudną pamiątkę zarówno dla państwa młodych, jak i ich gości. Ceny ślubnych filmów są zróżnicowane, w dużym stopniu zależą od zakresu usługi.

Close Menu