Tiulowa, ładna spódnica niemowlęca

Tiulowa, ładna spódnica niemowlęca

Ubranka dla dzieci często stają się repliką kolekcji dedykowanych rodzicom. Dotyczy to zwłaszcza dziewczynek. W świecie celebrytów obecny jest trend, w myśl którego: jaka matka, taka córka. W mediach społecznościowych i rozmaitych blogach, pojawiają się dziewczęce stylizacje, których podstawą jest zestawienie tiulowej spódniczki z koszulką lub body. Stąd moda na tiulowe spódniczki dla niemowląt.

Ładne spódniczki tiulowe dla małej księżniczki

ładna spódniczka dla niemowlaka tiulowaCzy ktoś zna matkę, która nie chciałaby wystroić swojego bobasa w najmodniejsze ciuszki? Takie matki nie istnieją. Strojenie niemowlaka nie ma bowiem nic wspólnego z rozpieszczaniem. Wspomnienia z okresu niemowlęcego powrócą po kilkunastu latach za sprawą fotografii i opowieści rodzinnych. Zatem w życiu małej księżniczki nie brakuje okazji do ubrania tiulowej spódniczki. Dzięki temu elementowi garderoby córeczka będzie wyglądać jak baletnica: zwiewnie i powabnie. Bohaterki dziecięcych bajek często pojawiają się w rozkloszowanych, lekkich, tiulowych spódniczkach. Ich długość można określić od mini do maksi. Jeżeli potrzebna nam jest ładna spódniczka dla niemowlaka tiulowa wersja będzie najlepsza. W tym przypadku elegancki wygląd idzie w parze z praktycznym użytkowaniem. Spódniczki tego rodzaju nie wymagają prasowania. Można je zapakować na rodzinny wyjazd, gdyż w podróży nie stracą na świeżości. Ładna spódniczka niemowlęca, da się połączyć z bawełnianym body bądź kaftanikiem. Tiul stanowi warstwę wierzchnią, jako podszewka występuje bawełna lub syntetyki. Zwykle spódniczki są jednobarwne, ale zdarzają się tęczowe wzory nawiązujące do mody na jednorożce i bajkowe księżniczki. Atrakcyjnie wygląda tiul połączony z brokatem bądź cekinami. Ładna, tiulowa spódniczka nie wymaga większej ilości ozdób. W zupełności wystarczy, by zestawić ją z gładkim, bawełnianym body albo niemowlęca koszulką. Ceny są zwykle nieznacznie wyższe od zwykłych spódnic dziecięco – niemowlęcych. Wynika to z użycia znacznie większej ilości materiału: na tiul i podszewkę.

Szukając ubranka na niemowlęcą sesję zdjęciową, labo na uroczystość rodzinna, warto zwrócić uwagę na tiulowe spódniczki. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, posiadają długość mini (krótkie)  i dłuższe. Tiul połączony z gumką zapewnia łatwe, bezstresowe ubieranie niemowlaka. Ładne, tiulowe spódniczki kupimy w sklepach stacjonarnych i na internetowych portalach, gdzie nietrudno o posezonowe wyprzedaże. Moda na tiulowe spódniczki dla małych księżniczek nie skończy się szybko.