Wprowadzenie do oferty miedzianych lamp

Wprowadzenie do oferty miedzianych lamp

Na oświetleniu nie znałem się wcale. Jeszcze kilka lat temu nawet nie miałem pojęcia, że będę działał w tej branży. Wszystko się zmieniło, kiedy mój brat wrócił z zagranicy i otworzył firmę. Działał w branży z oświetleniem właśnie i przynosiło to mu ogromne dochody. Wiele mnie nauczył i o lampach wiedziałem wszystko. Dlatego właśnie zdecydowałem się na otwarcie własnego sklepu.

Sprzedaż wiszących lamp miedzianych 

lampy wiszące miedzianeZa otwarcie sklepu zabrałem się w rozsądny sposób, ponieważ nie chciałem nic robić bez dokładnego przemyślenia. Mój brat Robert współpracował z największym producentem oświetlenia w kraju i dał mi do niego namiary. Przez wzgląd na znajomości mogłem liczyć na niższe ceny. Kupiłem na początek same klasyczne rozwiązania, ponieważ wprowadzanie do oferty nowego oświetlenia miało się odbywać w czasie. Po roku mój sklep funkcjonował bardzo dobrze i odniesiony sukces bardzo mnie cieszył. Z producentem oświetlenia, którego polecił mi brat, współpracowałem regularnie, gdyż oferował nowoczesne rozwiązania. Śledziłem trendy i byłem na bieżąco ze wszystkim. Zauważyłem, że ostatnio największym zainteresowaniem cieszyły się lampy wiszące miedziane, które postanowiłem wprowadzić do oferty sprzedażowej swojego sklepu. Póki co żaden klient nie pytał o taką lampę, ja jednak wiedziałem, że była to tylko kwestia czasu. Osobiście wybrałem z katalogu producenta lampy miedziane, które chciałem sprzedawać. Zawsze o wszystkim decydowałem sam i dzięki temu tak dobrze mi się powodziło. Lampy zostały mi dostarczone przez kierowcę producenta i pomógł mi on nawet wnieść je wszystkie do sklepu a zamówienie było jednak dość spore. Oczywiście nowe wiszące lampy spotkały się ze sporym zainteresowaniem ze strony klientów mojego sklepu, co od samego początku brałem za pewnik. Lampy, na które się zdecydowałem były w różnym stylu, gdyż klienci mieli różne potrzeby a ja starałem się je wszystkie zaspokoić. Mój sklep był znany w całym mieście nie tyko przez wzgląd na wysoką jakość oświetlenia, ale również ceny, które były rozsądne. Oferowałem nawet sprzedaż ratalną na bardzo korzystnych warunkach.

Mój brat widząc jak świetnie mi idzie postanowił podjąć ze mną współpracę. Długo z nim rozmawiałem na ten temat, ponieważ postawiłem twarde warunki, na które musiał się zgodzić. Dogadaliśmy się i działaliśmy razem. Byliśmy silniejsi i planowaliśmy prowadzić najlepszą w województwie firmę oferującą oświetlenie najwyższej klasy. Pomysł ten od samego początku był doskonały i wszystko się powiodło.

Close Menu