Współpraca z architektem

Współpraca z architektem

Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Ba, były one bardzo trudne. Wszystko dlatego, że miałem na głowie niezwykle istotny projekt, z perspektywy dalszej kondycji finansowej organizacji, w której pracuję. Często zostawałem po godzinach. Kiedy skończyłem ten projekt, odetchnąłem z ulgą. Szef wynagrodził mi jednak sowicie moje starania, przyznając mi sporą premię. Premię, dzięki której mogłem pozwolić sobie na remont swojego niedużego mieszkania. Nie mam jednak talentu w dziedzinie planowania wnętrza, dlatego też postanowiłem skorzystać z pomocy architekta.

Zmiana wnętrza dzięki pomocy architekta

architekt wnętrz WarszawaKiedy przez kilka miesięcy żyje się w dużym stresie, nie jest łatwo. Spoczywała na mnie bardzo duża odpowiedzialność, ponieważ miałem na głowie projekt, od którego bardzo wiele zależało. Wiedziałem, że szef na mnie bardzo liczy. Było tak dlatego, ponieważ od powodzenia prowadzonego przeze mnie projektu zależały dalsze finanse organizacji, dla której pracuję. Kiedy pomyślnie dowiozłem projekt, czułem się doceniony. Dlaczego? Szef zaprosił mnie do swojego gabinetu i poinformował mnie, że otrzymam bardzo pokaźną premię. Sam byłem zdziwiony, kiedy zobaczyłem tę sumę! Tym razem postanowiłem przeznaczyć ją na coś, co będzie towarzyszyło mi dłużej. Dlatego też zdecydowałem się na remont swoich czterech kątów. Jako że totalnie nie znam się na organizacji przestrzeni, postanowiłem skorzystać z pomocy kogoś, kto się na tym zna. Do tego potrzebny był mi rzecz jasna architekt wnętrz Warszawa to wielkie miasto, pełne utalentowanych ludzi. W związku z tym w ich ofertach i portfolio mogłem przebierać i wybierać. Jedno jednak szczególnie wpadło mi w oko. Postanowiłem skorzystać z pomocy architekta, którego portfolio było dla mnie wręcz wizjonerskie. Niezwykle przypadło mi ono do gustu. Taki nowoczesny styl bardzo mi odpowiadał. Spodziewałem się, że w moim mieszkaniu zastosowanie takiego stylu będzie rewelacyjną opcją. W zasadzie bardzo bym chciał, by tak było, ponieważ się na tym nie znam.

Z nawiązania współpracy z warszawskim architektem wnętrz jestem niezwykle zadowolony. Kiedy przedstawił mi on wstępny pomysł na aranżację mojego wnętrza, byłem nieźle zaskoczony. Przez kilka minut wpatrywałem się w ten projekt, przekonując się do niego coraz bardziej. W zasadzie nie miałem żadnych zastrzeżeń, przyjmując go w całości takim, jaki był. Zatrudniłem odpowiednią ekipę remontową, musząc uzbroić się w cierpliwość. Nie mogłem wręcz doczekać się momentu, w którym moje mieszkanko będzie już piękne i gotowe do zamieszkania!