Znana na całym świecie folia bąbelkowa.

Wszyscy znamy folię bąbelkową. Często kupujemy rzeczy, które są w nią zapakowane np. figurki, telefony czy książki. Folia bąbelkowa to chyba pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl o pakowaniu przedmiotów do wysyłki. To lekkie i elastyczne tworzywo chroni owinięte nim towary, a dodatkowo sprawdza się doskonale jako wypełnienie wolnej przestrzeni w kartonach. Stanowi doskonałe zabezpieczenie przed uszkodzeniami.

Niezbędna folia bąbelkowa w internetowym sklepie

folia pęcherzykowa do paczekProwadzę sklep internetowy z ekologicznymi, naturalnymi produktami. W moim sklepie do wysyłki produktów do klientów niezbędna jest folia pęcherzykowa do paczek. Folia bąbelkowa składa się z pęcherzyków powietrza, które zostały umieszczone pomiędzy jej poszczególnymi warstwami. Te przestrzenie, wypełnione powietrzem, pełnią funkcję izolacyjną i amortyzacyjną w czasie transportu. Wykorzystuje się ją do pakowania szkła, elektroniki, sprzętu AGD, a nawet instrumentów muzycznych. Sprzedaję produkty ekologiczne np. świece sojowe, naturalne mydła, lampiony i ozdobny z trawy morskiej. Są to bardzo delikatne rzeczy i muszę dobrze je spakować i zabezpieczyć żeby dotarły niezniszczone do klientów. Jeśli produkt jest zapakowany prawidłowo, zwiększy to popularność firmy, a zadowolony klient z pewnością wróci. To właśnie folie bąbelkowe, przystępne cenowo i ekonomiczne produkty, zapewniają wyjątkową ochronę przesyłek oraz zabezpieczają przedmioty podczas transportu i przechowywania w magazynach. Podobno folia bąbelkowa istnieje od ponad 60 lat. Folia pęcherzykowa przybrała różnorakie formy i jest powszechnie dostępna w sprzedaży w postaci kopert, woreczków bąbelkowych oraz rolek folii. Do wysyłki swoich produktów używam najczęściej woreczków bąbelkowych oraz całych rolek folii. Folia bąbelkowa w dzisiejszych czasach jest również materiałem przyjaznym dla środowiska, ponieważ wytwarza się ją z surowców, pochodzących z recyklingu. To dla mnie bardzo ważne bo staram się żyć ekologicznie, zgodnie z naturą. Poza tym produkty, których bazą jest folia pęcherzykowa, wciąż są postrzegane jako innowacyjne, ekologiczne i oryginalne.

Z uwagi na fakt, że ludzie kupują coraz więcej produktów online, oczekują towaru najwyższej jakości i jego odpowiedniego zabezpieczenia podczas transportu. Moim zdaniem idealna do tego jest folia bąbelkowa. Jeśli  produkt nie dotrze do klienta w dobrym stanie, jest bardzo prawdopodobne, że towar zostanie zwrócony a ja poniosę stratę. Aby temu zapobiec używam niezbędnej i jedynej folii bąbelkowej.